Artykuły

SZKOLNE ZMAGANIA Z PLUSZOWYM MISIEM!

Czy to wczoraj, czy to dziś, dzieciom jest potrzebny miś!

mis

Z tym hasłem zgadzają się nie tylko dzieci, lecz także dorośli. Pstanowiliśmy zatem światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodziny 25 listopada uczcić w wyjątkowy sposób.

Zaczęliśmy od przypomnienia historii Pluszowego Misia, który otrzymał imię Teddy oraz prezentacji wszystkich przyniesonych przez uczniów i ich opiekunów pluszowych misiów. Dla rozruszania się, postanowiliśmy także zatańczyć i zaśpiewać.

Nie zabrakło również ciekawej twórczości literackiej poświęconej misiom. W tym roku, do prezentacji najciekawszych wierszy i któtkich opowiadań, zgłosili się członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy z dużym zaangażowaniem wzięli udział
w zajęciach i zaprezentowali swoje umiętności. Ciekawym punktem spotkania
z Pluszowym Misiem okazały się także zmagania artystyczne, które sprawiły dzieciom dużo radości.

Podczas wspaniałej zabawy, towarzyszyły nam słodkie żelowe misie, które umiliły nam ten wspaniały Dzień Pluszowego Misia, który od wielu już lat obchodzony jest na całym świecie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Do zobaczenia za rok

Dodatkowe informacje