Artykuły

21 LISTOPADA ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

21 listopada obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień- dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji. Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. Przesłanie akcji jest proste: bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta.

 

Z takim też przesłaniem 22 listopada – uczennice z klasy 8 AP- Julia i Kornelia- dzień rozpoczęły od wręczania uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły kartek z „dobrymi myślami”, które zostały wykonane przez młodzież z naszej szkoły.

Promujmy życzliwość, zarażajmy nią innych, zachęcajmy do czynienia dobra. Bądźmy wobec siebie życzliwi, empatyczni, tolerancyjni. Uśmiechajmy się i pomagajmy sobie wzajemnie.

 4d

Dodatkowe informacje