XXVII REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

20190404 114307Dnia 04 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII Regionalnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie. 

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Lipczyński, Dominik Stróżyński oraz Dawid Nowak w grupie młodszej, a także Lidia Sadowska, Paweł Marcinkowski oraz Adrian Szaszczak w grupie starszej. Uczestnicy Konkursu musieli wykazać się interdyscyplinarną wiedzą dotyczącą biologii, chemii, ekologii, a przede wszystkim ochrony środowiska w życiu codziennym.

Nasi uczniowie, zarówno z grupy młodszej, jak i starszej zwyciężyli w konkursie i tym samym otrzymali tytuł „MŁODY PRZYJACIEL ŚRODOWISKA” oraz cenne nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dodatkowe informacje