ANTYNARKOTYKOWY MEM

W ramach realizacji projektu profilaktycznego Dopalacze Niszczą Życie rozstrzygnięto międzyszkolny konkurs na Antynarkotykowy Mem, który był organizowany przez Komendę Powiatową Policji w Rawiczu. Wśród dwójki wyróżnionych uczniów znalazła się uczennica naszej szkoły Wioleta Stelmaszczyk.

 mem

Uczniowie w ramach konkursu przygotowali graficzne prace zwane memami, które swoją stroną graficzną i treścią zwracają uwagę na problem uzależnień od narkotyków i dopalaczy oraz prześmiewają wybór jakim jest sięganie po tego typu używki.

Nagrody ufundowane zostały przez Miejsko- Gminny Ośrodek Wsparcia w Rawiczu oraz Fundację im. Maksymiliana Dudy, którzy to intensywnie wspierają policyjne przedsięwzięcia przeciwdziałania uzależnieniom wśród młodych ludzi. Upominki zostały wręczone przez Komendanta Powiatowego Policji w Rawiczu oraz przedstawiciela Fundacji.

Dodatkowe informacje