WITAMINKI DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI!!!

img 20180316 113639Uczniowie klasy 2A i 5A biorący udział w projekcie „Program dla szkół” finansowanym ze środków Unii Europejskiej i budżetu krajowego, promującego spożywanie owoców, warzyw i mleka, mięli okazję przekonać się sami, że owoce są smaczne, pachnące, kolorowe i bardzo zdrowe.


Wspólne zajęcia to bardzo dobry sposób na dzielenie się wiedzą i przekazywanie młodszym kolegom
i koleżankom różnych ciekawostek i informacji. Tym razem uczniowie skupili się na owocach. Dowiedzieli się, że są one źródłem wartości odżywczych i witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Przygotowując samodzielnie sałatkę owocową, podnieśli także swoje umiejętności kulinarne. Okazało się, że nasi uczniowie świetnie radzą sobie w pracach kuchennych,
a przygotowane przez nich sałatki były naprawdę pyszne! Ważne było także to, że starsze dzieci  chętnie pomagały młodszym i służyły im swoją radą. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że zajęcia były udane, ciekawe i bardzo smaczne!!!

Dodatkowe informacje