SZKOLNA WIGILIA

18 grudnia rozpoczęliśmy już przeżywanie tegorocznego Bożego Narodzenia od wspólnej, szkolnej wigilii. W klimat tych świąt wprowadzili nas aktorzy międzyszkolnej grupy teatralnej KATAMARAN, którzy zaprezentowali przedstawienie w formie pantonimy.

Po nich ze swoim programem wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej naszego Zespołu śpiewając pastorałki oraz prezentując różne układy taneczne. Po tej części pani Dyrektor złożyła życzenia świąteczne oraz przekazała upominki.

Dalsza część naszych uroczystości to spotkania przy wigilijnym stole poszczególnych klas wraz ze swoimi wychowawcami. Tam podzieliliśmy się opłatkiem, śpiewaliśmy kolędy oraz prowadziliśmy luźne rozmowy, na które  podczas lekcji zwyczajnie nie starcza nam czasu.

Po szkolnej Wigilii,  p. Anna Molska i p. Alicja Klemczak zorganizowały dla uczniów szkoły podstawowej warsztaty plastyczne pt. ?Moja świąteczna choinka?. Uczniowie w świątecznej i przyjaznej atmosferze wykazali się dużą kreatywnością, umiejętnością współpracy i przede wszystkim chęcią dobrej zabawy. A rezultaty zobaczcie sami na zdjęciach?.

Dodatkowe informacje