ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZIMOWY PEJZAŻ”

dsc 0469Po długich i burzliwych naradach, Jury w składzie: vice-dyrektor p. Małgorzata Zawadzińska-Kowalczuk, Anna Snella, Agnieszka Banaszkiewicz, Wioleta Jarczewska wyłoniło zwycięzców w wewnątrzszkolnym konkursie plastycznym pt „Zimowy pejzaż”.

 

Spośród 110 prac wykonanych różnymi technikami i metodami plastycznymi (pastele , farby, kolaże, asamblaże , rysowanie świecą, wyklejanki ,wydzieranki ,wydrapywanki ,malowanie pastą) wybrano nagrody główne:

I miejsce-Żaneta Wilamowitz

II miejsce-Nikodem Żyto

III miejsce-Szymon Woźniak

oraz 14 wyróżnień

Monika Płóciennik

Kacper Szeptun

Weronika Cłapka

Radosław Witek

Krystian Sobczyński

Michał Rychlik

Jakub Frątczak

Adam Grębowski

Wiktoria Drozdowska

Patrycja Marcinkowska

Aleksandra Stachowiak

Klasa I  CP

Klasa II CG

Klasa V CP

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

Gratulujemy i do zobaczenia za rok !!!

Dodatkowe informacje