RELACJA ZE SZTAFETOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH RYDZYNA 2017

12 października 2017 roku na terenie kompleksu Ośrodka Szkolono Wychowawczego w Rydzynie odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. Wzięło w nich udział 24 zawodniczek i zawodników z 4 placówek. O konieczności współpracy podczas biegu w poszczególnych drużynach sztafetowych wspomniał otwierając imprezę Zdzisław Dudka.

Odbył się bieg na dystansie 1000m. To niezwykle widowiskowa konkurencja. Lokaty poszczególnych reprezentacji szkolnych zmieniają się nieustanie podczas biegu. Ważne tutaj jest przygotowanie wytrzymałościowe i wola zwycięstwa. Każdy z zawodników prezentował te cechy. Zawodnicy walczyli o najlepsze rezultaty, czego wynikiem było zajęcie 3 miejsca przez uczniów z ZS w Rawiczu.

 Placówkę Zespołu Szkół z Rawicza reprezentowali:

Artur Pudliszak

Dominik Sznycer

Michał Suchanecki

Paweł Szymanowski

Tobiasz Sadowski

Dodatkowe informacje