REGIONALNE LETNIE IGRZYSKA OLIMPIAD SPECJALNYCH 2017

20170518 12235218 maja odbyły się Regionalne Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych organizowane rokrocznie przez Sekcję Olimpiad Specjalnych ELFY działającą przy Zespole Szkół Specjalnych w Wolsztynie oraz Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Wielkopolskie Poznań.

 

Oficjalnego otwarcia zawodów na stadionie miejskim dokonała Pani Natalia Nowak dyrektor Oddziału Regionalnego Olimpiad Specjalnych Wielkopolska Poznań. Znicz olimpijski został odpalony przez sztafetę służb mundurowych z Wolsztyna.

Na starcie stanęli zawodnicy z wielu sekcji Olimpiad Specjalnych min. z: Poznania, Mosiny, Rydzyny, Wolsztyna, Brzezia, Rawicza. Naszą szkołę reprezentowali zawodnicy SZÓSTKI Leszno/Rawicz - Monika Płóciennik, Piotr Łukowiak, Dominki Sznycer, Michał Naskręt, Artur Pudliszak, Adrian Nowicki, Jan Sikora, Mateusz Lis, Natalia Szyańska, Miłosz Kapała, Kacper Biegała, Paweł Burak

Nasi zawodnicy startowali kolejno w konkurencjach:

KOLARSTWO:

Natalia Szymańska I miejsce

Artur Pudliszak I miejsce

Miłosz Kapała I miejsce

Adrian Nowicki II miejsce

Paweł Burak III miejsce

Kacper Biegała III miejsce

Dominik Sznycer III miejsce

Piotr Łukowiak IV miejsce

BIEG NA 50 M:

Jan Sikora II miejsce

BIEG NA 100m:

Monika Płóciennik I miejsce

Mateusz Lis I miejsce

PCHNIECIE KULĄ:

Michał Naskręt III miejsce

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY i już czekamy na kolejne Igrzyska

Dodatkowe informacje