DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

wp 20161125 10 59 04 proWszyscy lubią misie, zarówno dzieci, jak i dorośli. Dlatego 25 listopada uczniowie najmłodszych klas Zespołu Szkół im. Jana Pawla II w Rawiczu wspólnie z nauczycielami Wiesławą Żurek i Dorotą Słocką obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Dzieci obejrzały prezentację poświęconą historii Pluszowego Misia, przedstawiły przyniesione przez siebie misie, czytały wiersze i fragmenty książek o misiach. Nie obyło się też bez konkursów rysunkowych
i przyrodniczych oraz wspólnego śpiewania piosenki poświęconej misiom. Na zakończenie wszsyscy obejrzeli film, którego głównym bohaterem był Kubuś Puchatek. Do zobaczenia za rok, kiedy znów ochodzić będziemy Światowy Dzień Pluszowego Misia!

Wszystkich zainteresowanych przygodami Kubusia Puchatka zapraszamy do korzystania
z księgozbioru biblioteki szkolnej.

Dodatkowe informacje