XV WIELKOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

dsc038062 czerwca 2015 r. na obiektach sportowych w Zaborowie odbył się XV Wielkopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych, rozgrywany w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

W zawodach tych udział wzięło siedem drużyn z wielkopolski, które podzielone zostały na dwie grupy sprawnościowe. W grupie czerwonej obejrzeliśmy zmagania drużyn Elfy Wolsztyn, Mustangi Poznań, ZSS Leszno oraz Wichry Poznań. W grupie zielonej znalazły się drużyny Sami Swoi Rydzyna, Szóstka I i Szóstka II Leszno/Rawicz, w których wystąpili uczniowie i absolwenci ZSS w Rawiczu: Artur Pudliszak, Miłosz Kapała oraz Dawid Pudliszak, Przemysław Spychała, Adriana Hoffmann, Dominik Sznycer, Piotr Łukowiak, Adrian Nowicki, Michał Naskręt, Filip Klak.

Złote medale przypadły drużynie SZÓSTKI I, SZÓSTKA II zdobyła brąz!!! Zwycięzcy grupy zielonej reprezentować będą Wielkopolskę na Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy. 

Dodatkowe informacje