ZŁOTA NUTKA 2015

img 050425 marca 2015 po raz ósmy odbył się Konkurs tańca „O Złotą nutkę”, który cieszy się coraz większym powodzeniem wśród uczestników i widzów.

Głównymi organizatorami przedsięwzięcia byli: Stowarzyszenie PATRZMY SERCEM. Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej w Kościanie, oraz Kościański Ośrodek Kultury. W konkursie wzięło w udział 200 osób z różnych placówek dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, znacznym i umiarkowanym.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły PSIKUS 1 w składzie: Klaudia Wiśniewska, Karina Zaidler, Wiktoria Budoj, Sandra Sobolewska, Lidia Stachowiak i Paweł Marcinkowski swoim tańcem robotów wywalczyli II miejsce w konkursie. Z kolei zespół PSIKUS II w składzie : Natalia Musielak, Aleksandra Stachowiak oraz Monika Płóciennik zaprezentowały układ taneczny do utworu Johna Denver „ Country Road”.  W czasie kiedy jury obradowało wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami  wzięli udział w zabawie tanecznej .

Wszystkim zespołom wręczono pamiątkowe puchary i dyplomy. 

Za przygotowanie naszych uczniów do zawodów odpowiedzialne były Marta Rzepecka i Małgorzata Morysom.

 

Wszystkim GratulujemyJ

Dodatkowe informacje