ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

dsc 0003Rok szkoly 2014-2015 uroczyście rozpoczęliśmy w sali gimnastycznej naszej szkoły, która była dziś wyjątkowo gwarna, bowiem po wakacyjnej przerwie mieliśmy sobie duuuużo do opowiedzenia.

Pani dyrektor Barbara Danielczyk powitała wszystkich przybyłych na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego, a więc rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim uczniów. Powitała też przedstawiciela organu prowadzącego, panią Izabelę Sarnowską. Po krótkich przemówieniach poprosiła, aby uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. 

 

Od tego roku szkolnego nasza szkoła wzbogaciła się o nowe wyposażenie sali: tablicę interaktywną. Po uroczystości pani Dyrektor wraz z opiekunem sali zaprezentowały nowy sprzęt przedstawicielowi Starostwa Powiatowego.

Dodatkowe informacje