Artykuły

MOJA MAMA MAMUSIA MAMUNIA

Sukces naszych uczniów w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego MOJA MAMA MAMUSIA MAMUNIA…pod patronatem prof. Ernesta Zawady.

 

W tym roku po raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym MOJA MAMA MAMUSIA MAMUNIA organizowanym przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Trampolina BB oraz Zespół Szkół Specjalnych im K.I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej. Temat tegorocznej edycji konkursu to: „Moja mama jak z bajki”. Uczniowie z zaangażowaniem wykonali prace, co zostało dostrzeżone przez Komisję Konkursową. Wśród nagrodzonych młodych artystów znaleźli się także przedstawiciele naszej szkoły: w kategorii szkoła podstawowa – Wojciech Lutowicz, w kategorii szkoła ponadpodstawowa – Monika Płóciennik. Nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom gratulujemy.

mp  wl

Dodatkowe informacje