Artykuły

WIGILIA SZKOLNA 2019

aaaa

 

W dniu 18 grudnia 2019 r., tradycyjnie w naszej szkole odbyły się spotkania wigilijne. Nim uczniowie z wychowawcami zasiedli do swiątecznych stołów w klasach, poprzez wspólne kolędowanie przeplecione tekstami jasełkowymi, przybliżyliśmy po raz kolejny tajemnice narodzenia Małego Zbawiciela. Wykonawcami programu był zespoł uczniów szkoły podstawowej, branżowej i przysposabiającej do pracy, pod kierunkiem Piotra Popielasa, Elżbiety Popielas, Justyny Szymankiewicz, przy akompaniujących Wandzie Kupczyk i Mariuszu Kupczyku. Salę udekorowały Wanda Kupczyk, Elżbieta Popielas, Justyna Szymankiewicz, Liliana Kicińska i Magdalena Lotek. Za pomoc w przygotowaniu sali dziękujemy Panu Tomkowi Mikolajczykowi, Ali Lewandowskiej, a za nagłośnienie panu Janowi Roli.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do wieloletniej sponsorki naszej szkoły Pani Karoliny Kowalskiej - fundatorki słodkich upominków oraz Pani Radnej Powiatu Rawickiego Grażyny Kośmider, która ufundowała telewizor dla grupy ZRW.

Życzymy wszystkim pełnych radości rodzinnych świąt.

OBEJRZYJ FOTORELACJĘ

Dodatkowe informacje