Artykuły

KONCERT ANDRZEJA CIERNIEWSKIEGO

phoca thumb l csc 0021DNIA 17.12.2013 w naszej szkole odbył się charytatywny koncert Bożonarodzeniowy ,którego gościem specjalnym był Andrzej  Cierniewski, towarzyszył mu grający na fortepianie elektrycznym keyboardach Andrzej Walus, dzięki któremu, udało się piosenkarza zaprosić. 

Andrzej Cierniewski bardzo szybko nawiązał bardzo ciepły kontakt z publicznością. Śpiewał pastorałki i kolędy ze swojej najnowszej płyty, a na koniec brawurowo wykonał wiązankę swoich największych przebojów, m.in. ?Baju, baju, baj? czy ?Dwie morgi słońca?. Po koncercie piosenkarz  w ramach podziękowania otrzymał własnoręcznie wykonane przez dzieci prace plastyczne, a po autografy i do wspólnych zdjęć, ustawiła się długa kolejka. Wśród publiczności znaleźli się rawiccy samorządowcy, nauczyciele, uczniowie Zespołu Szkół Jana Pawła II, uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz uczniowi  Szkoły Podstawowej nr 4.

Dodatkowe informacje