Artykuły

SZKOLNA ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

szkoa balik karnawal5627 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. Wcześniej uczniowie z klasy 2CSP wraz z p. Wandą Kupczyk przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Prezentowała się pięknie przyozdobiona w różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony, plakaty oraz maski.

 

Na początku imprezy p. dyrektor Marta Rzepecka przywitała wszystkich uczestników oraz podopiecznych wraz z wychowawcami ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rawiczu życząc miłej zabawy. Pan wodzirej zaprosił do prezentacji strojów karnawałowych.

Wszyscy uczestnicy zabawy bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, kółeczka, tańce w parach oraz rozmaite konkursy. Zwycięzcy nagradzani byli upominkami.

W  trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku przygotowanego przez panie Monikę Sędziak, Justynę Szymankiewicz oraz „ Szkolny klub wolontariusza” pod opieką p. Wiesławy Żurek oraz p. Alicji Klemczak.

Punktem kulminacyjnym imprezy był wybór Króla i Królowej balu. Wyboru dokonano w dwóch kategoriach wiekowych. Odpowiedzialnymi za przygotowanie i organizację zabawy byli p. Anna Molska , Karolina Wasielewska, Jan Rola.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w organizacji zabawy!

Zapraszamy już za rok!!

Dodatkowe informacje