Artykuły

TRZECI KONKURS TALENTÓW ROZSTRZYGNIĘTY

20180608 1211118 czerwca podczas III Festynu Rodzinnego po raz trzeci odbył się Konkurs Talentów, w którym tym razem wystartowały 4 zespoły i 3 uczestników indywidualnych w kategoriach śpiew solo lub w grupie, taniec, recytacja oraz scenki teatralne. Po raz kolejny uczniowie zaskoczyli widzów talentem aktorskim, świetnym głosem, pomysłowością, perfekcją ruchów i wspaniałym wyczuciem rytmu.

 

Komisja w składzie: nauczyciele Anna Molska, Karolina Wasielewska, Liliana Kicińska oraz pielęgniarka Daria Katarzyńska nie szczędziła pochwał i słów uznania dla posiadaczy wspaniałych talentów. Po burzliwych obradach jury wyłoniło najlepszych:

III miejsce: solista Artur Pudliszak w piosence „Dni, których jeszcze nie znamy”

II miejsce: Zumba w wykonaniu uczniów szkoły zawodowej: Kacpra Rosy, Dominiki Hoffmann, Aleksandry Rejek, Jakuba Tymińskiego, Adrianny Hoffmann, Magdaleny Turbańskiej

I miejsce: grupa teatralna Mozaika – przedstawienie pt. „Drzewo, które umiało dawać”

Pozostali uczestnicy: Natalia Jankowiak (piosenka), Kacper Rosa (wiersz), zespół Zielone Ogórki (piosenka) oraz klasa III C gim. otrzymała wyróżnienie.

Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniały prezent- bilet na wybrany seans filmowy.

Pamiętajcie, że Wy także możecie się podzielić się swoimi talentami już za rok w kolejnej edycji Konkursu. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział i jeszcze raz gratulujemy!!!

Dodatkowe informacje