Artykuły

XXVI REGIONALNY KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ

20180412 084353W dniu 12 kwietnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie odbył się XXVI Regionalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej. Wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły.

 

Szkołę Podstawową reprezentowali: Paweł Marcinkowski, Dominik Stróżyński oraz Paweł Bella, natomiast Gimnazjum: Lidia Sadowska, Wiktoria Snela oraz Jakub Hoffmann. Uczestnicy Konkursu musieli wykazać się wiedzą dotyczącą biologii, ekologii, a przede wszystkim ochrony środowiska w życiu codziennym. Uczniowie Szkoły Podstawowej, podobnie jak w ubiegłych latach, wywalczyli pierwsze miejsce i tym samym otrzymali tytuł „MŁODY PRZYJACIEL ŚRODOWISKA” uczniowie gimnazjum zajęli również znakomite drugie miejsce, wszyscy otrzymali cenne nagrody.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów nie tylko w konkursach, ale przede wszystkim w wykorzystywaniu swojej wiedzy ekologicznej w życiu

Dodatkowe informacje