Artykuły

ROZDANIE NAGRÓD W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Co roku w grudniu organizatorzy konkursu ?Mój ulubiony bohater książkowy? wyłaniają tegorocznych zwycięzców. Tak też się stało w tym roku. Dnia 13 grudnia 2013 roku odbyło się w bibliotece szkolnej rozdanie nagród. Na konkurs wpłynęło 37 prac na bardzo wysokim poziomie. Były one ciekawe i oryginalne, wykonane różnymi technikami plastycznymi. Oto lista nagrodzonych uczniów:

 

I miejsce: Magdalena Poprawska
II miejsce: Adrianna Hoffmann
II miejsce: Aleksandra Stachowiak
II miejsce: Wiktoria Budoj
III miejsce: Lidia Stachowiak
III miejsce: Patryk Wojdyło
III miejsce: Krystian Kubera ? Wamka

Serdecznie gratulujemy!


Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez szkolnego bibliotekarza oraz do odwiedzania biblioteki ? I piętro sala nr 107.

Dodatkowe informacje