OBCHODY DNIA PATRONA

dsc 724017 października z okazji obchodów Dnia Patrona odbyła się uroczysta msza św, po której uczniowie złożyli kwiaty i znicze przed pomnikiem Jana Pawła II. Następnie w szkole odbyła się kolejna edycja konkursu wiedzy o Janie Pawle II, w którym wzięło udział 10 uczniów branżowej szkoły i stopnia, gimnazjum oraz klasy VII i VIII szkoły podstawowej. Test składał się z 20 pytań zamkniętych i jednego pytania otwartego na temat życiorysu i działalności papieża.

Oto wyniki i nasi zwycięzcy:

I MIEJSCE- KACPER ROSA

II MIEJSCE- KLAUDIA WIŚNIEWSKA

III MIEJSCE- WIKTORIA SNELA

WYRÓNIENIA : MARTYNA TUTA I PAWEŁ BELLA

Uczniowie mieli możliwość udziału w projekcji filmu: „Karol, człowiek który został Papieżem”. Dla najmłodszych uczniów naszej szkoły zorganizowano warsztaty plastyczne.

 

Dodatkowe informacje